MENÜ
Your Cart

BİLGİ KÜTÜPHANESİ RSS Feed

09 Aug Zeytin Gübresi
3 10083
Zeytinin ihtiyaç duyduğu besinleri sağlaması açısından zeytin için gübre çok önemlidir. Özellikle fosfor, potasyum ve azot ihtiyacını karşılamak için belli periyotlarda gübreleme işlemleri yapılmalıdır. Ancak dikkat edilmesi gereken şey bu maddeleri içeren gübrenin zeytine ne zaman, nasıl, hangi miktarlarda uygulanması gerektiğidir. Ayrıca bu gübre..
09 Aug Buğday Gübresi
0 7040
Buğday gübresi verimini arttırmak daha fazla ürün alımı sağlaması için kullanılan100 de 100 gübre Organik mineral toprak düzenleyici (doğal) Karışım olup mahsuldeen az %25 verim artışı sağlar.Toprağın kalitesini yükseltir Organik oranını arttırırTuzluluğu sıfırlar Kireçlenmesi önler ve oluşan kireçlenmeyi yok eder.1 DÖNÜME NE KADAR ATILIRBuğday içi..
09 Aug Üzüm Bağı  Gübresi
1 21983
ÜZÜM BAĞI KURUMASIÜzüm kuruması genel olarak Manisa bölgesinde sıkça karşılaştığımız bir sorundur.Üzüm bağlarında kuruma sorunu artık tarihe karıştı. Bağlarda kuruma sorunu artık olma makta beraberÜzüm kalitesinde artış sağlanmaktadır.Raf ömrü daha uzun Bağdaki üzüm daha fazla ve kaliteli olmaya başlamıştır.PEKİ NASIL BİR UYGULA YAPARAK ÜZÜM BAĞINI..
09 Aug Çay Gübresi
1 7348
Yeni yasa ile çay yetiştiriciliğinde artık organik gübre devri başladı ve Karadeniz bölgesinde çay yetiştiriciliği yapançiftçilerimiz organik gübre kullanımı yapmaktadır.Organik gübre toprağın daha sağlıklı olması için uygulanan bir faaliyet sistemidir.Toprağın yapısının tekrardan sağlıklı bir duruma gelmesini sağlamaktadır.100 de 100 Gübre Organik..
09 Aug Organik Gübre
1 2578
İzmir organik gübre alanında hızla tarıma elverişli topraklarda organik gübre kullanarak bitkilerin daha kaliteli ve raf ömrü uzun kök yapıları ve toprak kalitesini en üst seviyelere çıkarmaya devam etmektedir.Toprak her daim tavlı ve gevşek,pH değerlerini dengeleyerek tuzluluğu sıfırlıyor,Kireç oluşumunu engelliyor,su göllenmeleri tarihe karışıyor..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Göz atma deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Sözleşmesi.