MENÜ
Your Cart

Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Politikası Gizlilik Politikası Bu beyan www.siyahtoprak.com (100 de 100 gübre Siyah Toprak)’nın gizlilik politikasını içerir. 

www.siyahtoprak.com internet sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız. 

www.siyahtoprak.com internet sitesi üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi,100 de 100 gübre Siyah Toprak ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler, Üyelik Sözleşmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır. www.siyahtoprak.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.100 de 100 gübre Siyah Toprak sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” ve kişisel bilgiler vasıtasıyla oluşturulacak reklam, tanıtım, pazarlama faaliyetlerinin devam etmesi amacıyla saklanmakta ve bu amaçlarla kullanılmaktadır. Müşteriler, www.siyahtoprak.com internet sitesine üye olurken “Özel indirim ve kampanyalar ile çeşitli ürün/hizmet ve aktiviteler ile ilgili pazarlama faaliyetleri kapsamında 100 de 100 gübre Siyah Toprak tarafıma e-posta göndermesine onay veriyorum.” onayına tıklayarak onay vermeleri durumunda özel indirim ve kampanyalar ile çeşitli ürün/hizmet ve aktiviteler ile ilgili pazarlama faaliyetleri kapsamında 100 de 100 gübre Siyah Toprak kendilerine e-posta gönderilmesine izin verdiğini kabul ve beyan etmektedirler. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde www.siyahtoprak.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.siyahtoprak.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz, internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 mbit şifrelenmiştir. Bu şekilde, internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlar tarafından ele geçirilmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-posta gönderebilirsiniz www.siyahtoprak.com internet sitesine üyelik iptal işleminizi [email protected] adresine e-posta göndererek gerçekleştirebilirsiniz. www.siyahtoprak.com’a aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.Gönderi Adresi: 29 Ekim Mahallesi 10001 sokak No 28/24 Menemen-İZMİR


Müşteri Hattı: 0 232 329 00 50


Eposta Adresi: [email protected]

Göz atma deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Sözleşmesi.