MENÜ
Your Cart

Sıkça Sorulan Sorular

100de100 gübre,toprak için kullanılan toprak yapılarının fiziksel yapısını tarımsal üretime elverişli hale getiren doğal bir karışım toprak düzenleyicidir.100de100 gübre,mineral kayaçlardan yapılan içeriğinde hayvansal ve bitkisel bir ürün kullanılmayan ve hiçbir yan etkisi olmayan doğal bir karışımdır.Tamamen yerli üretimdir.Hatta içine dahi istediğiniz bitkiyi dikebilirsiniz.Bu yüzden topraksız tarım uygulamalarında da kullanılmaktadır.


100de100 gübre doğal bir karışım olup sınıfında tek doğal karışım toprakdüzenleyicidir.Toprak fiziksel yapısında sağladığı faydalar sonucunda üretime maksimum etki yapmakta olup bir gübre gibi bitkilerin gelişimine %30 etki sağlamaktadır.

Toprak yapılarında olması gereken %30 hava,% 20 su ve nem miktarlarını en üst seviyede tutarak bir gübreleme kadar üretiminize etki sağlar ve vermiş olduğunuz diğer gübrelerinde alım oranlarını en üst seviyeye çıkartır.Verilen gübrelerin alımını sağladığından toprağınızda gübre kirliliği ve pH artışı olmaz, bir gübre etkisi yapsa da 100de100 gübre bir toprak düzenleyicidir.

100DE100 GÜBRE aynı sezon içinde normal şartlarda %10–%40 aralığında kütlesel verim sağlar ve bunun yanında kalite artışıyla ürününüzü ekonomik acıdan en az bir üst sınıfa taşır.

100DE100 GÜBRE buğday hububat ve yem bitkilerinde 8kg/Dekar,yılık bitkilerde 8Kg/Dekar,Meyve bahçelerinde 12Kg/Dekar,Bağlarda 8kg/Dekar,Seralarda 15-18 kg/Dekar miktarlarında oldukça az kullanıldığından çok ekonomiktir.

100DE100 GÜBRE topraklarınız için verilen bir ürün olduğu için,yıllık bitkiler,seralar,meyve bahçeleri,tüm ağaçlar,çim alanlar ve süs bitkileri yetiştiriciliği yapılan topraklarda kullanılabilir.Tüm bitkisel üretimlerde kullanılabilir.

100DE100 GÜBRE toprak düzenleyici;bitkisel üretim yapılmak istenen her türlü toprak tipinde fiziksel yapısında düzenleme,toprak verimliliğinin devamı istenen,organik madde olarak zenginleştirme istenen,su tasarrufu yapılması gereken kurak bölgelerde,pH,tuzluluk,toprak sıkılığı gibi sorunların olduğu tespit edilen topraklarınızda kullanabilirsiniz.Göz atma deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Sözleşmesi.